Cyklolekcje

Cyklolekcje to reaktywacja projektu prowadzonego przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów. Chcemy pomóc niezdecydowanym i tym, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak poruszać się na rowerze bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Będziemy poruszać się po mieście po ustalonych trasach, zwracając uwagę na istotne z punktu widzenia rowerzysty przepisy i rozwiązania infrastrukturalne. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy przy wyborze codziennej trasy do pracy/szkoły.

Regulamin

Zgłoszenia

TERMIN: SOBOTA 7.01.2017, 13:00, róg Małego Rynku i Stolarskiej

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Zapoznałem/am się z regulaminem

Bez opłat

Lekcje są nieodpłatne, instruktorzy nie otrzymują wynagrodzenia. Zachęcamy jednak do symbolicznego odwdzięczenia się za ich pracę darowizną na cele statutowe stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów. Każda złotówka jest dla nas cenna, sami wycenicie naszą pracę. Pieniądze pozyskane w ten sposób pomogą nam w przyszłości na przygotowanie dodatkowych materiałów edukacyjnych oraz rozwój projektu Cyklolekcji. Dane potrzebne do przelewu:

 

Nr rachunku bankowego:  40 1140 2004 0000 3502 7542 5078 (mBank)
Kraków Miastem Rowerów
ul. Sucha 1A/11
30-601 Kraków

 

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą m.in. na rzecz promocji i ochrony zdrowia, wpisaną do KRS pod numerem 0000417516. Oznacza to, że każda darowizna, której dokonacie może zostać odliczona od dochodu w zeznaniu PIT. Warunkiem możliwości odpisu jest wpisanie w tytule przelewu „darowizna na cele statutowe” i posiadanie dowodu wpłaty.