Zapraszamy na Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy!

Zapraszamy wszystkich rowerzystów z Krakowa (i nie tylko!) na wspólny przejazd przez Kraków.

23 kwietnia – sobota – o godz. 9.15
START: łąka przy Ogrodzie Doświadczeń
(cała trasa na dole strony)

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy oznacza, że gośćmi wydarzenia będą uczniowie z rodzicami i nauczyciele z krakowskich szkół. Szczególne zaproszenie kierujemy do 25 krakowskich szkół, które biorą udział w projekcie STARS, promującym poruszanie się na rowerze i pieszo, w którym członkowie naszego Stowarzyszenia pełnią rolę doradców.

Przejazd rozpocznie się na łąkach przy Ogrodzie Doświadczeń, a zakończy na Błoniach ok. godz. 10.15. Istnieje możliwość dołączenia się do peletonu ok godz. 9.45 na Rondzie Grzegórzeckim (sugerujemy oczekiwanie na peleton po stronie północno-wschodniej ronda).

Dla grupy, która przyjedzie najliczniejszą reprezentacją przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki. Nagrody czekają też na indywidualnych rowerzystów, którzy dojadą z nami do mety! :-)

Nad bezpieczeństwem przejazdu będzie czuwał między innymi Dr Albin.

Nagrody w konkursach sponsoruje Bike Belle

Trasa przejazdu

łąki przy Ogrodzie Doświadczeń – Al. Pokoju – rondo Grzegórzeckie – al. Powstania Warszawskiego – rondo Mogilskie – ul. Lubomirskiego – ul. Stwosza – tunel św. Rafała Kalinowskiego – ul. Pawia – al. Słowackiego – al. Mickiewicza – al. 3 Maja – Błonia