Mikołajkowo-Urodzinowy Przejazd Rowerowy
10 grudnia 2017 (niedziela)

Grudzień to najlepszy czas na kolejny Masowy Przejazd Rowerowy, który wypadnie akurat po Mikołajkach. Będzie się można pochwalić rowerowymi prezentami ;-) Przebrania, czapki mikołajowe i świąteczne przystrojenie rowerów mile widziane! Specjalnie pojedziemy tuż po zmroku, żeby z naszymi światełkami wczuć się w przedświąteczny nastrój. 10 grudnia na mieście będzie widać nas – rowerzystów!

Startujemy o godz. 16.00 z placu przed Muzeum Narodowym w Krakowie.

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania również z powodu okrągłego jubileuszu istnienia naszej inicjatywy. 25 lat temu po raz pierwszy padło hasło Kraków Miastem Rowerów! Od ćwierćwiecza duże grono ludzi działa, aby nasze miasto stało się drugim Amsterdamem. Ale przede wszystkim chcemy podziękować Wam – krakowskim rowerzystom, dzięki którym Kraków naprawdę staje się miastem rowerów! Dziękujemy Wam, że wybieracie rower, że zwracacie uwagę na to, co dzieje się wokół Was, za to, że inspirujecie i motywujecie do działania. Rowery górą!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/362525347552139/

Trasa: (ok 14km): Al. Krasińskiego – Most Dębnicki – Konopnickiej – Most Grunwaldzki – Dietla – Krakowska – Legionów Piłsudskiego – Kalwaryjska – Limanowskiego – Na Zjeździe – Zabłocie – Most Kotlarski – Al. Pokoju – Rondo Czyżyńskie – Al. Jana Pawła II – Lema – Arena

Mikolajkowo_Urodzinowy_Masowy_Przejazd_Rowerowy_Krakow_Miastem_Rowerow_Grudzien_2017_trasa

 

Mikolajkowo_Urodzinowy_Masowy_Przejazd_Rowerowy_Krakow_Miastem_Rowerow_Grudzien_2017_Mikolaj