Zaproszenie na Masowy Zaślubinowy Przejazd Rowerowy

Zapraszamy na Masowy Zaślubinowy Przejazd Rowerowy! Spotykamy się w sobotę 22 VIII o godz. 16 na Rynku Głównym i spod Adasia wyruszamy na ulice miasta!

Będziemy świętować symboliczne zaślubiny „starego” Krakowa z Nową Hutą, które po wielu latach starań mieszkańców naszego miasta i stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów doczekały się rowerowego połączenia. Drogi dla rowerów usytuowane w ciągu ulicy Mogilskiej, alej Pokoju i Bora-Komorowskiego na stałe połączyły dwie dzielnice Krakowa i każdego dnia umożliwiają tysiącom osób wygodne przemieszczanie się.

ZAŚLUBINOWY PRZEJAZD_25.07.2015_szprychówka do publikacji w internecie (1)

Z tej okazji zapraszamy Was na „zaślubinowy” performance, przejażdżkę do Nowej Huty, krótki postój nad Zalewem Nowohuckim i powrót na Rynek. Wszelkie przebrania tradycyjnie krakowskie, nowohuckie i ślubne mile widziane!

Trasa: Rynek Główny – Sławkowska – Długa – Szlak – tunel św. Rafała – Lubomirskiego – Mogilska – Jana Pawła II – Solidarności – Zalew Nowohucki – Solidarności – Andersa – Bora-Komorowskiego – Lublańska – 29 Listopada – Warszawska – pl. Matejki – Basztowa – Szpitalna – Rynek Główny

Mapka

Link do wydarzenia na facebook’u

Do zobaczenia!