Czekamy na Wasze uwagi dot. jakości krakowskiej infrastruktury rowerowej

Zagrodzona droga dla rowerów nad rzeką Wilgą, „skradzione” stojaki rowerowe z ulicy Wiślnej, samochody jeżdżące w najlepsze do drodze dla rowerów na ul. Reymana, niebezpieczne wpusty ściekowe na Moście Dębnickim, brakujące znaki informujące o dopuszczeniu ruchu rowerów w dwóch kierunkach, uszkodzenia nawierzchni dróg dla rowerów, działanie sygnalizacji świetlnej niezgodne z rozporządzeniem lub dyskryminujące rowerzystów, to niektóre z tematów, z którymi mieszkańcy Krakowa zgłosili się do naszego stowarzyszenia w 2017 roku.
Wobec żadnego z nich nie pozostaliśmy obojętni, czego efektem były pisemne wnioski o kontrole, zmiany, interwencje, udzielenie informacji skierowane do odpowiednich służb, instytucji miejskich lub wprost do Prezydenta Miasta Krakowa.

W bieżącym roku dotarły do nas już kolejne zgłoszenia i podejmujemy interwencje w tych kwestiach na bieżąco (w miarę naszych możliwości czasowych i osobowych).

Jeśli na Twojej rowerowej drodze do szkoły, na studia, do pracy, lub po prostu na ulubionej trasie rekreacyjnej widzisz jakieś nieprawidłowości, uszkodzenia, niebezpieczne miejsca, nieprawidłową organizację ruchu, itp. podziel się swoimi obserwacjami z nami na FB, na e-mail lub przez formularz kontaktowy.

Wszystkie nasze interwencje w roku 2017 zebraliśmy na jednej stronie.
Interwencje w roku 2018 są na naszej stronie aktualizowane na bieżąco.

Razem połączmy Kraków rowerowo!

Mapka Trasy na Wilgą przesłana przez osobę zgłaszającą problem